Get Adobe Flash player

1. Řada

1×01 – Pilot

__________________________________

1×02 – Collected

Datum odvysílání: 13. Března 2011
Jde o vězne s jmeném Xavier, zatímco si strřádal zásoby z police ve skříni na ošetřovně. Za ním, Dr. Frank, vězeňský lékař, vyplňuje papírování u jeho stolu.
Dr. zvoní telefon a Frank ho zvedne. Xavier přestane pískat a poslouchá rozhovor Doctora. Frustrovaných lékař zavěsí. Xavier se vrací k jeho práci a tajně sebral fixu složenou do prostěradla a dal si to pod kalhoty.
O dva dny později, Xavier uteče díky své vynalézavosti a je na starosti týmu trestanců ho dopadnout.

__________________________________

1×03 – The Bag Man

Datum premiéry: 20. Března 2011
Jedná se o epizodu kdy se znovu setkáváme s postavou ze známého seriálu Prison Brek. Jedná se o Theodora Bagwela, který je znám jako T-bag, který před několika lety utekl s dalšími osmi trestanci z věznice ve fox river.
V této epizodě T.bag opět unikne z vězení, a  náš tým má za úkol ho co nejrychleji dopadnout, a dostat zpátky do vězení… Jenže to není vše.. Theodorova Matka je smrtelně nemocná a to je důvod proč utekl z vězení ..

__________________________________

1×04 – Out of the Mounths of Babes

Datum premiéry: 27. Března 2011

Joe, odsouzený pedofil se, přestrojí za člena posádky na natáčení filmu a dělá vše pro to, aby unikl. Tým ho musí nejen chytit, ale musí si být jistý, že nespáchá žádné další trestné činy, zatímco je na volné noze. Jejich první stopa je posílá do školy, kde Joe pracoval jako poradce a kde je šest dětí, kteří ho obvinili z obtěžování. Také se jim podaří vystopovat Joeho odcizenou manželku a její děti, jejichž životy byly zničeny, kvůli čemu si Joe odpikává trest ve vězení. Mezitím je Erica odhodlána vydět svou šestiletou dceru na její narozeniny a Charlieho manželka ho žádá, aby si vzal dlouhou dovolenou.

__________________________________

1×05 – Queen of Hearts

Datum premiéry: 3. Dubna 2011

Tým se snaží chytit nemilosrdnou ženu, která je obviněna z vraždy svého manžela tím, že ho bodla 48 krát, který utekla z vězení na školním autobuse. Ukazuje se, žena přiměje muže, aby si mysleli že skutečně šlo o ně, takže budou dělat vše, co chce, a pomohou jí uniknout. Charlieho a Rayova zvláštní pracovní skupina jí musí chytit dřív, než zraní více lidí – a také se ujistit, že ji 14-let starý syn zůstane v bezpečí. Mezitím, Lloydovův hazardní dluh se zvyšuje a děsivě ohrožuje svůj  život, pokud nepřijde s peněmi hned.

__________________________________

1×06 – Like Father, Like Son

Datum úremiéry: 10. Dubna 2011

Křesťanské Beaumont není jen mít sekeru v ruce a mlátit se s vězeňi, dostal sekeru a brousit si jí s celým systémem organizované vlády. Gang si musí najít tohoto antivládního uniklého zločince dřív, než zničí něco jiného. A v sázce je ještě útěk vyššího krále, kdy Beaumont pošle výbušný balíček do domu Charlie Du Champa. Mezitím, se Lloyd Lowery diví, kdo je jeho skutečným otcem a proč mu jeho matka nikdy neřekla o něm pravdu.

__________________________________

1×07 – Fun With Chemistry

Datum odvysílání: 17. Dubna 2011

moderníí Bonnie a Clyde jsou na útěku z vězení a jdou páchat zločin a řádit. Po pár vraždách policistů, jsoou v závode chytit krále útěků dřív, než zabijí znovu – a také před tuctemt dalších donucovacích orgánů, kteří ho chtěj chytit první. To by znamenalo, že průlom králů nebude vydělávat v době mimo jejich dobu. Ve středu chaosu, Julianne skusí testy u romantické vody s jedním z králů.

__________________________________

1×08 – Steaks
Datum odvysílání: 24. Dubna 2011

Jde o nadrozměrného vězně, který je otráven a jeho rakev je požita  jako „trojský kůň“ pro dva vězně na útěku z Cayuga nápravného zařízení. Jeden vězeň, si jde pro pomstu, a brutálně zavraždí vězeňského stráže, což způsobuje nepokoje s ostatními vězni, kteří jen chtějí velkou odplatu a žít v přepychu. vraždy také zvyšuje naléhavost chytit nevýhody. Mezitím Ray visí na vzrušující pozici v přední části týmu: mezi tím Erica, Shea, a Lloyd, se dohadují, kdo prokáže, že je nejužitečnější z týmu, v tomto případě bude hrdý příjemce odměněn chutnou večeři(Stejkem).

__________________________________

1×09 – One For The Money

__________________________________

1×10 – Paid In Full

__________________________________

1×11 – Off The Beaten Path

__________________________________
1×12 – There Are Rules

__________________________________

1×13 – Where In The World Is Carmen Vega ( Season Finale)

__________________________________

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kde nás najdete

Následující epizoda

2×09 - "Freakshow / Served Cold" 


        

Odkaz ve fóru

Předchozí epizoda

2×08 - "Seald Fate"


        

Odkaz ve fóru

Titulky

2×09 - "Freakshow / Served Cold"

Titulky pro vás překládá: Miki226

Překlad: 100%
Časování: 100%Hotovo!

Pokec

Spřátelené Weby

Bannery

Statistiky

TOPlist
„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich